Wizerunek i styl ubrania – o to się troszczymy

Kto planuje garderoby? Ewidentnie projektanci. Niektórzy z nich znani są na pełnym globie. Ubrania tych w najwyższym stopniu znanych niestety nie są ogólnie osiągalne, wyprzedawane są tylko w rzeczowych domach mody lub robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest naprawdę niezwykle wysoka. W następstwie tego również przeciętni ludzie zarabiający średnią krajową raczej nie decydują się na to, żeby takie ubrania od projektantów nabywać, by chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy szczególną uwagę na wygląd swój lub osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. Nieraz robimy to kompletnie nieświadomie i nawet jeżeli twierdzimy, że wygląd człowieka nie jest najistotniejszy – patrzymy na niego. Analizujemy człowieka po tym, jak wygląda. I nie idzie tutaj o to, by mieć na sobie drogie, gustowne ubrania, żeby ubierać się u znanych projektantów. Takie rozstrzygnięcia są jedynie dla tych, których na to stać. Ludzie zupełnie przeciętni, którzy nie mogą na ubrania ofiarować obfitych pieniędzy powinni poszukiwać zupełnie innego, nie nacieszonego przepychem stylu ubierania się. A dla co niektórych z nas takie poszukiwania nie są pod żadnym pozorem takie zawiłe ani skomplikowane. Powinniśmy tylko wiedzieć, co nam się podoba, musimy potrafić ocenić jakość kupowanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, których jakość jest odpowiednia. A takie rzeczy w żadnym razie nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po sklepach w poszukiwaniu prawdziwych perełek ubraniowych. Jeśli będziemy mieć szczęście nabędziemy wiele za niedużo. I na takie szanse polujemy.

Znajdź własny styl ubioru

Poszukujemy prywatnego stylu oraz nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak to zrobić? Podoba nam się dużo rzeczy lecz nie jesteśmy przekonani, jakie do nas pasują a które nie? Poradźmy się stylisty. Dzisiaj wybitnie dużo osób z porad stylistów korzysta. I pod żadnym pozorem nie są to tylko aktorzy, piosenkarze czy znani celebry Ci. Chcemy wyglądać prawidłowo, chcemy mieć własny styl. W następstwie tego dążymy do tego, by nasze ubrania po mistrzowsku pasowały do nas, figury, indywidualności. Styliści umieją przyjrzeć nam się z daleka, ocenić nas z dystansem. To, jaki wybierzemy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie jedynie od charakteru, niemniej jednak choćby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w jakim pracujemy. Znacznie więcej porad znajdziesz na stronie cars. 

Nie obawiajmy się przemian, nie bójmy się testować, sprawdzać, próbować innowacyjnych rzeczy, innowacyjnych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie prywatnego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają poprzez wiele miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie okazję na to, żeby go znaleźć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najlepszym.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *